Co je Techlam?

Posted in Firmy.

Pod názvem Techlam se skrývá kvalitní a špičkově zpracovaný keramický materiál. Spadá pod křídla španělské společnosti Levantina, která se zabývá výrobou keramiky. Tato firma se stala průkopníkem v produkci velkoformátových desek Techlam, které jsou tlusté pouhé tři milimetry. Pojďme se na Techlam podívat podrobněji.

Distribuční centrum pro snadnější dopravu

Posted in Služby.

V případě, že jste větší firma, jež obchoduje na celostátní úrovni určitě se neobejdete bez distribučních center. Distribuční centrum znamená logistickou síť, která vede do vašeho kraje, města i přímo před váš dům. Velké firmy provozují tyto centra sami, menší firmy za tuto službu zaplatí a doručení zásilek je tak efektivní a rychlé. K zákazníkovi se tak zásilka dostane rychle a v pořádku.

Logistické a distribuční cesty jsou dvojího charakteru. Buď od výrobce do velkoobchodu, nebo přímo ke koncovému zákazníkovi.  V obou případech je důležité myslet na skladování a správný systém zásob a doplňování zboží.

Nebankovní hypotéka je poskytována až na 30 let

Posted in Služby.

Jedním ze stále více oblíbenějších finančních nebankovních produktů je nebankovní hypotéka, takzvaná americká hypotéka. Tato hypotéka je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem s tou výhodou, že peníze můžete využít k jakémukoli účelu. Nemusí se tedy jednat o nákup nemovitosti nebo provedení rekonstrukce, jak tomu bývá u běžných hypoték. Americká hypotéka má navíc oproti spotřebitelskému úvěru výhodu v nižší úrokové sazbě. Nebankovní hypotéka za poskytována Az na 30 let s moznosti Pozastavení splátek ČI bezplatného předčasného splacení. Pro VSE bez bez Registru dokládání příjmu.PENÍZE muzete mit Jiz Behem několika DNU.

Natiskněte si vaši oblíbenou fotku jako obraz

Posted in Běžné odkazy.

Fenomén velkých fotografií natisknutých na plátno se objevuje i v Česku. Čím dál víc šikovných fotografů si nechává své fotografie vyvolat v obřím formátu, a tak se mohou kochat každičkým detailem. Lidé si rádi kupují tyto skvosty do svých domovů, protože tak získají originální kousek, který ozdobí jejich stěny. Někdy je lepí přímo na stěnu jako tapetu, jindy jej nechají přidělat na rám a vznikne tak krásný obraz. Další možností je fotografii "rozpoltit" na několik menších obrázků. Společnosti s velkoformátovým tiskem mají spousty zakázek, proto zadejte svou poptávku včas. Obchod s digitálními fotoaparáty a příslušenstvím, specialisté na tisk fotografií velkých rozměrů připravují pro své zákazníky nejen lákavé ceny, ale i skvělé akce.

Nejčastější použití velkých fotografií:

-              Fotografie na plátně zavěšená jako obraz

-              Jedinečný plakát s vaším motivem

-              Panoramatické fotografie (až do 18ti metrů)

-              Dekorace do vašeho interiéru

-              Fotografie pro výstavy

-              Fotografie jako dárek pro vaše blízké

3D technologie jdou kupředu

Posted in Běžné odkazy.

Jak si asi každý z vás představí, tak 3D tisk je tisk trojrozměrných předmětů a objektů, ze kterého je výsledek hmatatelná věc. Jako takový vznikl 3D tisk v druhé polovině 90. let. V posledních letech prodělává velký boom a stává se populárním. Využívá se převážně k tvorbě prototypů a vzorků.