Jaké máme úrovně managementu?

Posted in Firmy.

time management

Management a vedení podniku tvoří nerozdílnou dvojku. A management zase tvoří složitější struktura. Pokud budete pracovat ve velkých podnicích, tak zde je většinou management rozdělen do úrovní – top, middle a low management. Toto rozdělení určuje (jak samy názvy napovídají) míru vlivu a kompetencí. Do top managementu patří vrcholové vedení, ředitel, rozhodující orgány, akcionáři apod. Mají největší míru vlivu, řídí podnik i to, jakým směrem se ubírá. Middle management obsahuje vedoucí jednotlivých útvarů v podniku. Rozhodují o strategii ve svém útvaru. A nakonec low management – to jsou mistři svého oboru, provádějí spíše operativní rozhodnutí.

Moderní stínící technika chrání před sluncem i zloději

Posted in Dům.

stínící technika Třebíč

Moderní stavby počítají s řadou opatření, které zvyšují hospodárnost objektu. Je investováno do solárních kolektorů, tepelných čerpadel a dalších zařízení. Ale často opomíjenými prvky je stínící technika, která hraje také roli v úsporách energie. Stínící technika Třebíč je moderní, stylová a hlavně účinná. Pojďme se podívat, jaký stínící systém zvolit.

Nemusíte prokazovat příjem, i přesto dostanete hypotéku

Posted in Finance.

hypotéka bez doložení příjmů

Velmi často se stává, že žádost o hypotéku je zamítnuta kvůli nedostatečně vysokému příjmu. Z tohoto podnětu vznikl produkt hypotéka bez doložení příjmů. V rámci hypotéky bez doložení příjmů vám bude poskytnuta hypotéka, aniž byste museli předkládat potvrzení o příjmu. Dokládáte pouze čestné prohlášení. Ale musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Pojďme se podívat na hypoteční úvěr podrobněji.

Co je Techlam?

Posted in Firmy.

Pod názvem Techlam se skrývá kvalitní a špičkově zpracovaný keramický materiál. Spadá pod křídla španělské společnosti Levantina, která se zabývá výrobou keramiky. Tato firma se stala průkopníkem v produkci velkoformátových desek Techlam, které jsou tlusté pouhé tři milimetry. Pojďme se na Techlam podívat podrobněji.

Distribuční centrum pro snadnější dopravu

Posted in Služby.

V případě, že jste větší firma, jež obchoduje na celostátní úrovni určitě se neobejdete bez distribučních center. Distribuční centrum znamená logistickou síť, která vede do vašeho kraje, města i přímo před váš dům. Velké firmy provozují tyto centra sami, menší firmy za tuto službu zaplatí a doručení zásilek je tak efektivní a rychlé. K zákazníkovi se tak zásilka dostane rychle a v pořádku.

Logistické a distribuční cesty jsou dvojího charakteru. Buď od výrobce do velkoobchodu, nebo přímo ke koncovému zákazníkovi.  V obou případech je důležité myslet na skladování a správný systém zásob a doplňování zboží.

Nebankovní hypotéka je poskytována až na 30 let

Posted in Služby.

Jedním ze stále více oblíbenějších finančních nebankovních produktů je nebankovní hypotéka, takzvaná americká hypotéka. Tato hypotéka je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem s tou výhodou, že peníze můžete využít k jakémukoli účelu. Nemusí se tedy jednat o nákup nemovitosti nebo provedení rekonstrukce, jak tomu bývá u běžných hypoték. Americká hypotéka má navíc oproti spotřebitelskému úvěru výhodu v nižší úrokové sazbě. Nebankovní hypotéka za poskytována Az na 30 let s moznosti Pozastavení splátek ČI bezplatného předčasného splacení. Pro VSE bez bez Registru dokládání příjmu.PENÍZE muzete mit Jiz Behem několika DNU.