Wellness pobyty – způsob, jak relaxovat a nabrat síly

Posted in Top odkazy.

Wellness pobyty

Chcete si odpočinout od každodenního pracovního shonu? Máte rádi masáže, relaxační procedury a procházky v přírodě? Navštivte hotel Kopanice, který nabízí wellness pobyty. Součástí hotelu je wellness centrum, které je denně v provozu. A na co se můžete těšit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Jaké máme úrovně managementu?

Posted in Firmy.

time management

Management a vedení podniku tvoří nerozdílnou dvojku. A management zase tvoří složitější struktura. Pokud budete pracovat ve velkých podnicích, tak zde je většinou management rozdělen do úrovní – top, middle a low management. Toto rozdělení určuje (jak samy názvy napovídají) míru vlivu a kompetencí. Do top managementu patří vrcholové vedení, ředitel, rozhodující orgány, akcionáři apod. Mají největší míru vlivu, řídí podnik i to, jakým směrem se ubírá. Middle management obsahuje vedoucí jednotlivých útvarů v podniku. Rozhodují o strategii ve svém útvaru. A nakonec low management – to jsou mistři svého oboru, provádějí spíše operativní rozhodnutí.

Moderní stínící technika chrání před sluncem i zloději

Posted in Dům.

stínící technika Třebíč

Moderní stavby počítají s řadou opatření, které zvyšují hospodárnost objektu. Je investováno do solárních kolektorů, tepelných čerpadel a dalších zařízení. Ale často opomíjenými prvky je stínící technika, která hraje také roli v úsporách energie. Stínící technika Třebíč je moderní, stylová a hlavně účinná. Pojďme se podívat, jaký stínící systém zvolit.

Nemusíte prokazovat příjem, i přesto dostanete hypotéku

Posted in Finance.

hypotéka bez doložení příjmů

Velmi často se stává, že žádost o hypotéku je zamítnuta kvůli nedostatečně vysokému příjmu. Z tohoto podnětu vznikl produkt hypotéka bez doložení příjmů. V rámci hypotéky bez doložení příjmů vám bude poskytnuta hypotéka, aniž byste museli předkládat potvrzení o příjmu. Dokládáte pouze čestné prohlášení. Ale musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Pojďme se podívat na hypoteční úvěr podrobněji.

Co je Techlam?

Posted in Firmy.

Pod názvem Techlam se skrývá kvalitní a špičkově zpracovaný keramický materiál. Spadá pod křídla španělské společnosti Levantina, která se zabývá výrobou keramiky. Tato firma se stala průkopníkem v produkci velkoformátových desek Techlam, které jsou tlusté pouhé tři milimetry. Pojďme se na Techlam podívat podrobněji.