Moderní stínící technika chrání před sluncem i zloději

Posted in Dům.

stínící technika Třebíč

Moderní stavby počítají s řadou opatření, které zvyšují hospodárnost objektu. Je investováno do solárních kolektorů, tepelných čerpadel a dalších zařízení. Ale často opomíjenými prvky je stínící technika, která hraje také roli v úsporách energie. Stínící technika Třebíč je moderní, stylová a hlavně účinná. Pojďme se podívat, jaký stínící systém zvolit.

Stínící technika jako prvek interiéru

Současná architektura klade důraz na jednoduchost, čistý design a detail. Z tohoto důvodu jsou velmi využívané hliníkové a dřevěné venkovní žaluzie. Hliníkové lamely podtrhují nadčasovost, dřevěné lamely působí elegantně. Venkovní žaluzie jsou ideální volbou i pro zastínění velkých prostor.

Hlavní výhodou venkovních žaluzií oproti jiným typům zastínění je přesná regulace prosvětlení místnosti. Je možné si v interiéru zajistit touto cestou úplnou tmu, nebo příjemnou atmosféru lehkého stínu.

Ochrana proti vniknutí

Další variantou jsou předokenní rolety, které jsou také jako účinná ochrana před vniknutím do domu. Tyto rolety se instalují buď na rám okna, do otvoru či na fasádu. V porovnání se žaluziemi se exteriérové rolety pyšní lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi a vyšší úsporou energie.

Dále jsou tyto rolety schopny chránit před povětrnostními vlivy, střežit soukromí a tlumit hluk. K výrobě se používá buď hliník, PVC, nebo dřevo.

Vyberte si vhodnou stínící techniku i vy. Stínící technika Třebíč snoubí vysokou kvalitu nabízeného sortimentu s příjemnou cenou.