Due diligence aneb co to vlastně je

Posted in Top odkazy.

Pojem „due diligence“ je v oblasti M&A poradenství zaběhlým pojmem, který označuje právní, ekonomickou, finanční či technickou prověrku společnosti, která je předmětem transakce. Specifičnost jednotlivých transakcí vyvolává potřebu přesné, důkladné a na míru připravené due diligence, což zvyšuje tlak na zapojení kompetentních poradců, kteří sledují aktuální vývoj v oblasti due diligence.

getty 605756200 358270

LED svítící sukně - udělejte z vaši dcery princeznu

Posted in Top odkazy.

Máte doma malou princeznu, která se snaží okouzlit celé okolí ale pořád ji ještě něco chybí? Miluje vaše dítě barvičky a svítící oblečení? V takovém případě by pro ni mohla být LED svítící sukně tou pravou volbou. Přečtěte si náš článek a zvažte, jestli vaši dceři bude svítící sukně slušet. 

ea16091042342bd346ecd684e022abdb

Lité podlahy se dostávají do domácností

Posted in Top odkazy.

Rozhodnete-li se pro novou podlahu, ať už lino, PVC podlahu nebo "plovoučku", musíte mít dokonale rovný podklad. V opačném případě je výsledek naprostým fiaskem a tížený efekt je pryč, podlaha je křivá na všechny strany nebo začne vrzat a následně rozpraská. Abychom vyrovnali povrch, před položením finální vrstvy, používají se tzv. nivelační stěrky. Ale co když chceme pouze beton jako finální vrstvu na podlaze? Dnešní technologie to umožňují, jedná se o tzv. lité podlahy. Je velmi důležité abychom tyto dva pojmy od sebe odlišovaly, už víme, že se jedná o úplně jinou věc, i když se obě technologie nanáší stěrkami.

3+1 důvod, proč si pořídit vlastní vířivku!

Posted in Top odkazy.

S povánočním časem a kily navíc spousta z nás přemýšlí o tom, že v plavkách se už nikdy neukáže na veřejnosti. Vidíte se v tom? Proto se také objevují myšlenky týkající se vlastní domácí vířivky, kde nikoho nepotkáte, nemusíte nikam cestovat a užijete si chvilku klidu kdykoliv jen budete chtít. To zní skvěle, ne? A pokud stále váháte, přečtěte si, proč je dobré si ji pořídit!

Jak na údržbu umělého trávníku aneb 3 nejčastější chyby

Posted in Top odkazy.

Během letních měsíců se spousta z nás snaží doladit formu do plavek, a tak je každé druhé venkovní hřiště plné běhajících nadšenců, kteří co pár minut kontrolují, jestli ta "pneumatika" na břiše už náhodou nezmizela. Stejně tak je ale třeba kontrolovat formu umělých povrchů, které jsou v tomto období namáhány více než kdy jindy.

Jste majitelem takového sportoviště? Zamyslete se, jestli se o trávník dostatečně staráte a podívejte se rovnou na tři nejčastější chyby, kterým byste se při pravidelné údržbě měli vyhnout...