Tepelná izolace stropů a podlah

Posted in Regionální odkazy.

Každý objekt, ať už se jedná o rodinný či panelový dům nebo tovární halu, je alespoň částečně zateplen. Kromě zateplení jednotlivých stěn se provádí také izolace podlah a stropů. Obzvlášť u obytných domů je třeba, aby byla zajištěna už v samotném projektu jeho výstavby, protože tato případná chyba se pak velmi těžko napravuje.

Tepelná izolace Zlín - to je Dřevo-obchod Liška. Odborníci z této firmy vám poskytnou kompletní poradenství už při výběru materiálu a pomohou také při realizaci tak, aby nedošlo k žádnému pochybení.

Oprava izolace stropů a podlah je opravdu komplikovanou záležitostí, stejně jako případné dodatečné dodělávání. Oproti opravě izolace na stěnách jsou podlahy a stropy limitovány svou hladinou a navazujícími dveřmi. Tato tepelná izolace se tak musí provádět hned při stavbě a v ideálním případě tzv. na jedničku.

Využití radarů

Posted in Regionální odkazy.

Na silnicích jsou radary vidět velmi často a nahání hrůzu zejména řidičům. Radary jsou velmi často vnímány jako přístroje, které měří rychlost vozidla a tyto informace přenáší na stanici policie. Řidiči tak mají strach z pokut za rychlou jízdu, a proto raději zpomalí. Ale radarové zařízení má mnohem širší uplatnění.