3+1 důvod, proč si pořídit vlastní vířivku!

Posted in Top odkazy.

S povánočním časem a kily navíc spousta z nás přemýšlí o tom, že v plavkách se už nikdy neukáže na veřejnosti. Vidíte se v tom? Proto se také objevují myšlenky týkající se vlastní domácí vířivky, kde nikoho nepotkáte, nemusíte nikam cestovat a užijete si chvilku klidu kdykoliv jen budete chtít. To zní skvěle, ne? A pokud stále váháte, přečtěte si, proč je dobré si ji pořídit!

ZDRAVÍ

Vodoléčba se dříve vyznačovala střídáním proudů teplé a studené vody, dnes však obsahuje spoustu jiných metod a to například:

  • nejrůznější koupele
  • podvodní masáže
  • obklady
  • zábaly
  • lázně
  • speciální sprchy
  • atd.

Pár minut ve vířivce tak může výrazně pomoci vašemu zdraví. Napomáhá k uvolnění těla i mysli po náročných trénincích či stresových situacích, zajištuje správné prokrvení těla, rozšíření cév a přispívá ke zrychlení látkové výměny.

MLÁDÍ

Podvodní masáž je také dobrá pro udržení mladého stavu pleti a pokožky. Bublinky odstraňují odumřelé kožní buňky a novým zajistí přísun kyslíku, díky čemuž kůže vypadá mladší a pevnější. Prokrvené tělo má také zdravější barvu, můžete tak v zimních měsících předcházet onomu zimnímu "mrtvolnému" vzhledu.

ČAS S RODINOU

Vířivka je na rozdíl od sauny vhodná i pro děti. Můžete si tak užít pohodové chvíle s rodinou a přitom se zaslouženě odreagovat. Děti budou rády, že si mohou taky vyzkoušet nějakou tu dospěláckou činnost, kterou do současnosti viděly pouze v televizi nebo výjimečně při návštěvě aquaparku.

A nalejme si čistého vína, ta chvilka v soukromí s partnerem, a vlastně i s tím vínem, se žádným veřejným vířivkám nevyrovná.

HYGIENA

Představa zajít si na wellness a užít si večer ve vířivce je opravdu příjemná, dokud nezačnete přemýšlet nad tím, kdo už v ní před vámi byl, jak o sebe pečoval a co tam prováděl. Jistotu nemáte ani v tom, zda je prostor vířivky poctivě a pravidelně čištěn, popř. jaké prostředky jsou na to používány.

V případě domácí vířivky máte možnost o tom všem rozhodovat sami, znáte stav filtru i vody a je k dispozici jen a jen pro vás.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit