Wellness pobyty – způsob, jak relaxovat a nabrat síly

Posted in Top odkazy.

Wellness pobyty

Chcete si odpočinout od každodenního pracovního shonu? Máte rádi masáže, relaxační procedury a procházky v přírodě? Navštivte hotel Kopanice, který nabízí wellness pobyty. Součástí hotelu je wellness centrum, které je denně v provozu. A na co se můžete těšit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Co wellness centrum nabízí?

Objednáte-li si v hotelu Kopanice wellness pobyt, potom se můžete těšit na prodloužený víkend plný odpočinku. Součástí hotelu je relaxační bazén s vodou o teplotě 30 °C. Preferujete-li teplejší vodu, potom je vám k dispozici whirpool s vodou o teplotě 37 °C. Whirpool se doporučuje ke zlepšení prokrvení končetin a k uvolnění svalů.

Hotel je zasazen do malebné krajiny Bílých Karpat. Pohled na panoramatickou krajinu si můžete užívat z relaxační zimní zahrady přímo z lehátek. K prevenci a otužování se zase doporučuje místní sauna. Velké oblíbenosti se těší také procedura Kneippův chodník, který předchází bolestem hlavy a syndromu studených nohou.

Objednejte si wellness pobyty nejen na prodloužený víkend, ale také na celý týden. Je pouze na vás, jak dlouho si chcete užívat relaxace. 

 

Pokud byste měli raději ubytování v soukromí v Bílých Karpatech, tak doporučujeme penzion Žajgla.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit