Z jakého materiálu mít ideálně zábrany na truhlíky?

Posted in Top odkazy.

Když už se jednou rozhodnete pořídit si nějaké zábrany na truhlíky, proč si nepořídit ty pořádně kvalitní což? Zapomeňte na nějaké plastové pseudozábrany. Dřevo už může být lepším materiálém a to především i co se vzhledu týče. Ovšem porovnání cena/kvalita není pořád tak dobré. Není tak těžké zlomit kus dřeva.

Sádra je prostě skvělá

Posted in Top odkazy.

Sádrové omítky jsou nezaměnitelné a na první pohled je pozná téměř i ten, kdo se v omítkách absolutně nevyzná. Umíchat si sádru umí už každé malé dítě a nahazování omítky je sice pracný proces, který vám zabere nejeden pracovní den, ušpiní kompletně vše v okolí včetně vás, ale za tu výslednou práci to stojí.

Jaká kancelář, taková firma?

Posted in Top odkazy.

Víte, že prostředí ve kterém pracujete vypovídá hodně o tom, jakou práci odvádíte?

Představte si, že dojdete na obchodní schůzku a prostředí ve kterém se ocitnete bude působit velmi neseriózně. To ve vás určitě vyvolá pochybnosti o kvalitách firmy. Když si neumí udělat pořádek a sehnat adekvátní prostory, tak jak bude asi vypadat jejich práce, že…

desk-691808 960 720

Luxusní kancelářské prostory na rozdíl vyvolají dojem, že jste profesionálové, i když jimi ve skutečnosti nejste. Jak se říká, že šaty dělají člověka, tak to samé se dá říct o kanceláři a firmě.

Hledáte kancelář v Praze?

Posted in Top odkazy.

Pokud jste do vyhledávače napsali “realitní kancelář praha”, tak hledáte prostory k pronájmu nebo koupi. Praha je velké město a proto je lepší oslovit profesionály, než se pokoušet hledat na vlastní pěst. Takové hledání na vlastní pěst je kontraproduktivní – nevíte kde začít a konec hledání je v nedohlednu.

Vyberte si realitní kancelář, která je prověřená, solidní a nemá obří provize. Výše uvedenému popisu odpovídá JLL, kde můžete hledat kanceláře i další nebytové prostory.

JLL nedávno získala ocenění CEE Real Estate Quality Awards za realitní investice a pronájem kancelářských nemovitostí.

Možná pro vás bude překvapením, že JLL si za pomoc při hledání kanceláře nebere provize. Podrobnosti zjišťujte přímo u JLL.