Sádra je prostě skvělá

Posted in Top odkazy.

Sádrové omítky jsou nezaměnitelné a na první pohled je pozná téměř i ten, kdo se v omítkách absolutně nevyzná. Umíchat si sádru umí už každé malé dítě a nahazování omítky je sice pracný proces, který vám zabere nejeden pracovní den, ušpiní kompletně vše v okolí včetně vás, ale za tu výslednou práci to stojí.

Jaká kancelář, taková firma?

Posted in Top odkazy.

Víte, že prostředí ve kterém pracujete vypovídá hodně o tom, jakou práci odvádíte?

Představte si, že dojdete na obchodní schůzku a prostředí ve kterém se ocitnete bude působit velmi neseriózně. To ve vás určitě vyvolá pochybnosti o kvalitách firmy. Když si neumí udělat pořádek a sehnat adekvátní prostory, tak jak bude asi vypadat jejich práce, že…

desk-691808 960 720

Luxusní kancelářské prostory na rozdíl vyvolají dojem, že jste profesionálové, i když jimi ve skutečnosti nejste. Jak se říká, že šaty dělají člověka, tak to samé se dá říct o kanceláři a firmě.

Hledáte kancelář v Praze?

Posted in Top odkazy.

Pokud jste do vyhledávače napsali “realitní kancelář praha”, tak hledáte prostory k pronájmu nebo koupi. Praha je velké město a proto je lepší oslovit profesionály, než se pokoušet hledat na vlastní pěst. Takové hledání na vlastní pěst je kontraproduktivní – nevíte kde začít a konec hledání je v nedohlednu.

Vyberte si realitní kancelář, která je prověřená, solidní a nemá obří provize. Výše uvedenému popisu odpovídá JLL, kde můžete hledat kanceláře i další nebytové prostory.

JLL nedávno získala ocenění CEE Real Estate Quality Awards za realitní investice a pronájem kancelářských nemovitostí.

Možná pro vás bude překvapením, že JLL si za pomoc při hledání kanceláře nebere provize. Podrobnosti zjišťujte přímo u JLL.

 

Oživte vlastní balkon trochou přírody

Posted in Top odkazy.

Máte pocit, že váš balkon je takový celý nějaký fádní a potřebuje trochu oživit? Dá se to udělat mnoha způsoby. Jedním z nejoblíbenějších řešení je ho vyzdobit pomocí pěkných květin. Mít ovšem truhlíky na parapetu u okna, kde je nikdo neuvidí, není zrovna správný způsob jak zkrášlit balkón. Populárním řešením jsou kovové háky na truhlíky. Truhlíky pomocí nich zavěsíte přes okraj balkonu a můžete se radovat. určitě nemusíte mít strach, že by kovové háky kazily celkový dojem. Jsou minimalistické a truhlíkům dodají spíše krásu navíc. Tak co, necháte váš balkon stroze prázdný, nebo do něj vložíte i trochu toho života a přírody?

 

Montážní plošina

Posted in Top odkazy.

Pracovní plošina (někdy zvaná montážní plošina) je zdvihací zařízení vybavené pracovním místem pro obsluhu v podobě koše nebo plochy obklopené zábradlím. Umožňuje práci ve výšce na místech jinak nedostupných, jako jsou okraje střech, koruny stromů, osvětlovací stožáry, trolejová vedení elektrických drah. Většina plošin umožňuje pohyb nejen do výšky ale v kruhu daném dosahem ramene. Plošina může být vybavena zdrojem elektřiny pro používání ručního elektrického nářadí. Pracovní plošina přibližuje pracovníky na místo práce. Příbuzným zařízením jsou různé typy zvedáků, které naopak zvedají zařízení, na kterém se pracuje, do polohy vhodné pro práci (automobil v autoservisu). Pracovní plošina může být součástí montážních automobilů pro stavbu a údržbu trolejového vedení, takzvané trolejové věže.