Rybářská krmiva - pro profesionály i amatéry

Posted in Eshopy.

rybářská krmiva

Rybaření není jenom hobby. Je to i velice kompetitivní sport, kde hrají roli minuty, dokonce i vteřiny. Je to aktivita, ve které je se třeba vyznat a učit od těch nejlepších z nejlepší. Rybářská krmiva by měla být specificky vytvořena pro co nejefektivnější rybolov a požitek z rybaření. Úspěch je základem radosti přece. Jaká rybářská krmiva jsou ty správná a jak by měla být strukturována?

Výhodná pro cenu a spotřebu

Rybářská krmiva by měla být výhodná ke koupi z hlediska ceny na spotřebu. Levná cen akoupě ne vždy musí znamenat výhodu. Za takovou cenu se špatnou značkou nebo nevhodným krmivem mohu utratit stovky pouze za znečištění jezera a žádné ryby. Je tedy vhodné, vybrat krmiva taková, která jsou efektivní ke spotřebě s cílem k úspěchu. Pokud utratí rybář za balení 100 korun a nechytne nic, stálo ho to 100 korun bez ryby. Pokud však utratí 200 korun a spotřebuje jednu pětinu balíčku, utratí 40 korun a chytl rybu. Což značí 40 korun za úspěch. Platí to takto pro většinu produktů. Rybářská krmiva pro tuto situaci nejsou až takovou výjimkou, je však moudré se poradit o volbě a použití.

Rybářská krmiva pro specifický účel a rybu

Některá rybářská krmiva se dají použít pro specifický účel a metodu. Například, pokud jste se rozhodli jít ulovit klasického kapra, je moudré zvolit pro něj vhodné krmivo nebo také lákadlo, kterým ho přitáhnete ke své lovecké zóně. Například Zix Mix KN, který je specificky vytvořený pro rybolov kaprů a amurů ve vodním sloupci. Tato směs má předpřipravenou kombinaci esencí, které dobře lákají tyto ryby ke krmení. Nejen jeho “vůně” je lákadlem pro ryby, ale i po vizuální stránce je pro ryby lákavý, neboť tvoří velmi silný, bílý, kalový mrak, který se drží velmi dlouho v horní vrstvě vodního sloupce. Ten je využitelný právě pro skrytí vašich nástrah. I takto dokáží být rybářská krmiva komplexní a užitečná.

Existují ale i směsi sestavené pro závodníky. Tyto rybářská krmiva jsou specificky tvořena pro kompetitivní sport. Vnadící směsi jsou složené ze šrotů s podílem vymačkaného konopí.Například mistr německa a Evropy se směsí MS RANGE Bi-Turbo vyhrál v 90. letech právě tyto soutěže. Tato směs je pachově neodolatelná pro bílé ryby, zejména cejny. Směs je použitelná jak ve stojaté, tak mírně tekoucí vodě a to během celého roku. Nejlépe (pokud sporty povolí) je kombinovatelná s živou složkou, konkrétně černou ploticí a cejnem speciál.

Jak použít tyto krmiva a lákadla?

Pokud nebudete mít v blízkosti odborný článek, návod na použití a nebo odborného a zkušeného člověka, tak si poradíte i sám. Co se týče ale kombinování a regulačně správného používání, doporučujeme si tyto informace vyhledat, zeptat se někoho popřípadě sdělit problematiku a událost, pro kterou by právě rybářská krmiva, která chcete použít měly být použita.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit